خوراک چپ
رنسانسی دیگر پیش روی جهان است…
حاضر نیستم در جنگ شما بمیرم!
نوشته شده توسط سیاوش شهابی در پنج‌شنبه 16 آگوست 2012

دو طراح گرافیک اسرائیلی به نام ران ادری و میخائیل تامیر ۱۶ مارس امسال، کارزاری در فیس‌بوک به نام “اسرائیل، ایران را دوست دارد“، آغاز کردند. این کمپین منجر به ابراز عشق و علاقه شهروندان اسرائیل به ایران شده است. زوهر که یک دختر ۲۲ ساله اسرائیلی است، با ضبط یک کلیپ ویدئویی به مردم ایران می گوید که جنگ نمی خواهد و این مردم ایران و اسرائیل هستند که می توانند صلح بین دو کشور برقرار کنند و نه رهبران آن. +

این روزها که خطر جنگ و تهدید آن بیشتر از قبل وجود دارد، این کمپین با شعار جدید راهش را ادامه می دهد. “حاضر نیستم در جنگ شما بمیرم”. در واقع این کمپین دارد صدای قطب سوم یعنی مردم را در مقابل دو قطب تروریستی دنیای حاضر یعنی اسلام سیاسی و تروریسم دولتی اسرائیل نمایندگی می کند. صدایش است و از انسان دوستی و صلح و آرامش حرف می زند.

علاوه بر اسرائیلیها، ایرانیان زیادی هم در این کمپین حضور دارند. اگر می خواهید از این حرکت دفاع کنید، می توانید با ارسال یک عکس شما هم صدای این کمپین باشید.

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

join our page on Facebook! http://www.facebook.com/israellovesiran

We are millions of people who will be hurt. Will be drafted, will have to fight, lose our lives, our relatives. We, parents from TelAviv and Tehran will have to run with our children to the shelters and pray the missiles will miss us. But hey will fall somewhere, on someone.

These last few days the sound of war is becoming louder. So once again, loud and clear, we are saying NO to this war We are saying to the people of Iran: We Love You

+ صفحه فیس بوک اسرائیل، ایران را دوست دارد