خوراک چپ
رنسانسی دیگر پیش روی جهان است…
سارینا و داستان قاتلین بالفطره!
نوشته شده توسط سیاوش شهابی در جمعه 28 دسامبر 2012

سارینا رسول‌زاده یکی از حادثه دیدگان مدرسه شین‌آباد پیرانشهر بامداد امروز جان خود را از دست داد. خبری که صبح امروز رسانه های دولتی مخابره کردند و تاسفی که باقی ماند. در عین حال، هر مسئول دولتی در جمهوری اسلامی تلاش دارد تا یک نفر را به عنوان مقصر معرفی کند. از وزیر گرفته تا معلم و مدیر مدرسه و سرایدار و شرکت سانزده بخاری نفتی که البته سالهاست دیگر چنین محصولی تولید نمی کند. جان آدمی که ارزشش را از دست بدهد، همین می شود.

وزیر آموزش و پرورش با وقاحت و بیشرمی مشمئز کننده ای که فقط از سران جمھوری اسلامی برمی آید، اظھار میدارد: آموزگار کلاس مقصر بوده است، مدرسه و بخاری کلاس ھر دو استاندارد بودند. اگر مدرسه لوله کشی گاز نداشته، مقصر وزارت نفت است. حاجی‌بابایی همچنین در مجلس گفته بود: “از الان تا قیامت بابت هر اتفاقی که در آموزش و پرورش می‌افتد عذرخواهی می‌کنم.” معذرت خواهی تعنه آمیز با هدف به تمسخر گرفتن سوال از خود!

افسانه وحدت، در مورد صحبتهای وزیر آموزش و پرورش در شماره این هفته کودکان مقدمند در جواب به این سوال که وزارت آموزش و پرورش چه مسئولیتی در قبال این حادثه دارد می گوید: اگر وزیر جنایتکار رژیم وانمود میکند که نمیداند مقصر کیست ولی مردم جوابش را دارند. مردمی که چوب کودک ستیزی ھای این حکومت به تنشان خورده است و قربانی داده اند و یا کودکانشان را هر روز با نگرانی به مدرسه میفرستند و مطمئن نیستند کودک به خانه باز میگردد یا نه، سلامت بر میگردد یا نه میدانند مقصر کیست. مردم میدانند مقصر اصلی حکومت اسلامی است. مردم میدانند پولی که بایستی صرف رفاه کودکان شود، برای سرکوب مردم و اداره زندان ھا و شکنجه به کار میرود، پولی که باید صرف آموزش و پرورش کودکان شود، صرف حمایت از تروریست ھای منطقه و کشتار کودکان در سوریه میشود. پولی که بایستی صرف شادی و امنیت کودکان شود، اختلاس میشود و میلیارد ھا تومان توسط آیت لله ھای میلیاردر و حکومتی ھا به بانک ھای خارج منتقل میشود تا وقت مبادا
آقا زاده ھا بی پول نمانند. ۵٧ در صد مدارس ایران طبق آمار دولتی تخریبی است. یعنی ھر لحظه میتواند روی سر کودکان خراب شود، ولی آقا زاده ھا در کشور ھای اروپایی و آمریکا با پول همین کودکان که طعمه آتش سوزی چراغ ھای والور میشوند و ھر روز ممکن است سقف روی سرشان خراب شود مشغول تحصیل ھستند. اگر وزیر به اصطلاح آموزش و پرورش بخواھد جواب دھد، میداند که بایستی جواب ھمه این سوالات را بدھد.

البته جوابهای سر بالای وزیر اصلا هم عجیب نیست، یادمان نمی رود همان موقع که در دولت خاتمی هواپیماهای اسقاطی توپولف سقوط می کردند، وزیر راه بیشرمانه از عادی بودن تصادف و چپ کردن اتوبوسها نیز سخن می گفت! در نظام جمهوری اسلامی، آنچه که اهمیتی ندارد، جان آدمی و ارزش زندگی است. تنها چیزی که برای مشتی مفتخور و دزد و قاتل بالفطره اهمیت دارد، پر کردن جیبهایشان از حق مردم و دعوا بر سر قدرت است. چیزی که 30 سال است شادهش هستیم اما اصلاح طلبان تمایل دارند تمامی این مصائب را به پای دولت احمدی نژاد بنویسند و کلیت حاکمیت جمهوری اسلامی را از این اتهام تبرعه کنند.

اما 9 سال پیش، زمانی که خاتمی برای بازدید مناطق زلزله زده بم، به این شهر رفته بود، تنها در  یک مورد از ساختن حدود 600هزار متر مربع ساختمان مسکونی ظرف مدت دو يا سه ماه خبر دادند اما بعد از گذشت اینهمه سال، آنچه که باقی مانده وضعیتی است که خبرنگار ایسنا از آن گزارش تصویری تهیه کرده است. اینهم از دولت مهرورز دولت آخوند خندان!

تمام عمر جمهوری اسلامی مشحون از چنین جنایاتی است. جمهوری اسلامی حکومت مشتی قاتل بالفطره حرفه ایست است که ٣٠ سال است از زنان و کارگران و جوانان و دانشجویان و … قربانی میگیرد. قاتلین زنجیره ای خمینی و خلخالی و روسا و وزرا و وکلا و قضات و دادستانها و حکام شرع سابق و امروز و در راسشان دو جنایتکار به نام خامنه ای و احمدی نژاد هستند که امروز تحت تعقیب انقلابی مردم معترضند. این قاتلین و در راسشان خامنه ای و نوچه اش باید به جرم ٣٠ سال قتل زنجیره ای دستگیر و محاکمه شوند و به سزای جنایاتشان برسند.

انقلاب مردم دارد به سرعت به این سمت پیش میرود.

.

1F1B9AE9-7360-478F-AB5F-4E3055168980_mw640_mh360_s

7D2C67B4-88E3-4713-946A-8442EBFCCEDF_mw640_mh360_s

30EB85FC-14D2-45CD-BF9A-B4A520549C45_mw640_mh360_s

F1B8C680-3642-49C9-AD12-5E74B06F5FD7_mw640_mh360_s