خوراک چپ
رنسانسی دیگر پیش روی جهان است…
با وردپرس، گزارش زنده ارسال کنید!
نوشته شده توسط سیاوش شهابی در یکشنبه 13 فوریه 2011

نیازی هست بگم تو چه اوضاع و احوالی هستیم؟ پس بزارید برم سر اصل مطلب.

دیروز موقع بررسی تنظیمات کاربری وردپرس و کنترل امکانات جدیدش، متوجه شدم وردپرس سرویس جدیدی رو به خدماتش اضافه کرده: ارسال صوتی پست!

به چه دردی می خوره؟

خوب شما می تونید با فعال کردن این سرویس و در اختیار داشتن یک شماره تلفن اختصاصی، در مواقع ضروری، از طریق موبایل یا تلفن ثابت، به اون شماره اختصاصی ( در امریکا) تماس بگیرید و پیغام خودتونو بگذارید. وردپرس این فایل صوتی رو بصورت اتوماتیک به عنوان یک پست مجزا در وبلاگتون قرار می ده و برای همه قابل شنیدن و داونلود کردن هست. این امکان، سرویس بسیار خوبی برای دور زدن فیلترینگ یا قطع تماسهای اینترنتی هست. شماره ای که برای شما فعال میشه، اختصاصی است و اگر به دست کسی بیفته، می تونه روی وبلاگ شما فایل صوتی قرار بده. پس مثل رمز عبورتان مراقب این شماره باشید. البته جای نگرانی نیست، هر وقت که بخواهید، مانند رمز عبور می توانید شماره را نیز تغییر دهید.

1) روی گذینه "کارا کردن" کلیک کنید تا سرویس فعال شود.

2) قسمتی که سیاه شده (سمت چپ بالای فلش)، ادامه شماره تلفن اختصاصی وبلاگ شماست.

.
قبلا، وردپرس یک امکان خوب دیگه رو هم برای وبلاگ نویسا ایجاد کرده بود که از طریق اون وبلاگ نویسها می تونن، مطالب خودشونو از طریق ایمیل ارسال کنن. فقط کافیه که این امکان رو هم در وبلاگشون فعال کنن تا یک آدرس ایمیل اختصاصی براشون ایجاد بشه. هیچ نگرانی هم از بابت لو رفتن ایمیل نداشته باشین، چون به راحتی قابل تغییر هست.

این سرویسها رو می تونید از بخش وب نوشتهای من فعال کنید.

.

+ با کمک یکی از دوستان روی یک پادکست کار می کنیم، بزودی برنامه اول رو می شنوید!